Ο Σύλλογος Κρητικών Ν. Ημαθίας και η Εύξεινος Λέσχη Βέροιας σας προσκαλούν την Παρασκευή 22 Ιουνίου 2018 σε ένα Κρητικοποντιακό γλέντι στο Κομνήνιο Βεροίας και ώρα 21:00. Για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά θα απολαύσετε ένα εντυπωσιακό μουσικοχορευτικό πρόγραμμα αφιερωμένο στη πλούσια πολιτιστική μας κληρονομιά.
Πέμπτη 21 Ιουνίου 2018
9:07 μ.μ.
POLYXENI KLIMI
Ο Σύλλογος Κρητικών Ν. Ημαθίας και η Εύξεινος Λέσχη Βέροιας σας προσκαλούν την Παρασκευή 22 Ιουνίου 2018 σε ένα Κρητικοποντιακό γλέντι στο Κομνήνιο Βεροίας και ώρα 21:00. Για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά θα απολαύσετε ένα εντυπωσιακό μουσικοχορευτικό πρόγραμμα αφιερωμένο στη πλούσια πολιτιστική μας κληρονομιά.